Archief van
Auteur: Sara

Commanderij Vini Amici – De Pinte

Commanderij Vini Amici – De Pinte

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Bart Vanderstraeten Voorzitter vini.amici.voorzitter@gmail.com Dirk Hoogstoel Ondervoorzitter – Wijnmeester – Webmaster vini.amici.webmaster@gmail.com Lieve Buysse Secretaris vini.amici.secretaris@gmail.com Eddy Dhondt Penningmeester vini.amici.penningmeester@gmail.com Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 08 september 2017 Australië 27 oktober 2017 Rioja 02 februari 2018 Oostenrijk/Zwitserland 23 maart 2018 Wijn & gerecht 04 mei 2018 Malbec wereldwijd 15 juni 2018 Côtes de Beaune De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen van de website en als je interesse hebt in deze commanderij, bezoek…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Molenberg – Lede

Commanderij Molenberg – Lede

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Carl De Kimpe Voorzitter carldekimpe@hotmail.com Gerard Van den Abbeele Ondervoorzitter gerard.abbeele@gmail.com Jean-Pierre Tavernier Secretaris jp.tavernier.jpt@gmail.com Iwan Barrez Penningmeester iwan.barrez@telenet.be Anne De Kerpel Wijnmeester anne.dekerpel@gmail.com Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 21 september 2017 Wijnen uit de Elzas 19 oktober 2017 Tour du monde pinot noir 16 november 2017 Mallorca 21 december 2017 Piëmonte 18 januari 2018 Technische avond ‘Proef je goed?’ 01 maart 2018 Oostenrijk 25 maart 2018 Wedstrijd ‘Ken Wijn’ 19 april 2018 Bourgondië De…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Millésime – Aarschot

Commanderij Millésime – Aarschot

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Michel Brams Voorzitter michel.brams@live.be Eric Stiers Ondervoorzitter & wijnmeester eric.stiers@telenet.be Stephan Van Roelen Secretaris stephan.van.roelen@telenet.be Willy Swinnen Penningmeester millesime@telenet.be Danny Goossens Webmaster dannyg@telenet.be Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 14 september 2017 Mallorca 12 oktober 2017 Puglia 02 november 2017 Brazilië & Uruguay 07 december 2017 Geuraroma’s 18 januari 2018 Champagne 22 februari 2018 Bourgogne wit 15 maart 2018 Spanje 19 april 2018 Chili 18 mei 2018 Banket De agenda kan steeds wijzigen. De info is…

Lees Meer Lees Meer

Ingestuurd evenement – 1e internationale wijnbeurs in De Pinte

Ingestuurd evenement – 1e internationale wijnbeurs in De Pinte

Wijnbeurs met een 30tal standhouders. Startdatum en uur: zaterdag 19 mei 2018 13u Einddatum (indien verschillend van startdatum): zondag 20 mei 2018 18u Deelnameprijs: gratis Commanderij(en): Vini Amici De Pinte Website met praktische info: www.viniamici.be Contactpersoon: Johan Ureel Contactadres: Heidelaan 9 De Pinte  Telefoonnummer: 09 329 72 63

Ken Wijn-wedstrijd 2018

Ken Wijn-wedstrijd 2018

De wedstrijd “Ken Wijn” van de Vlaamse Wijngilde vond plaats op zondag 25 maart 2018 te Lede. Enkel leden van de Vlaamse Wijngilde konden deelnemen. Ploegen schreven zich in via het secretariaat van de eigen commanderij. In totaal namen 50 ploegen deel. De winnaar is commanderij Zele (website: commanderij.wixsite.com/zele). Proficiat!   Meer sfeerbeelden vind je terug op onze Facebookpagina www.facebook.com/VlaamseWijngilde/. Volg ons! De wedstrijd bestond uit een theoretisch – en praktisch gedeelte. Klik hier om de vragen en antwoorden te bekijken &…

Lees Meer Lees Meer

Ken Wijn-wedstrijd 2017

Ken Wijn-wedstrijd 2017

De wedstrijd “Ken Wijn” van de Vlaamse Wijngilde vond plaats op zondag 12 maart 2017 te Lier. Enkel leden van de Vlaamse Wijngilde konden deelnemen. Ploegen schreven zich in via het secretariaat van de eigen commanderij. In totaal namen 54 ploegen deel. De winnaar is commanderij Molenberg uit Lede (website: www.commanderijmolenberg.be). Proficiat!   De wedstrijd bestond uit een theoretisch – en praktisch gedeelte. Klik hier om de vragen en antwoorden te bekijken. Hieronder vind je een overzicht van alle wijnen in volgorde…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Leuven – Leuven

Commanderij Leuven – Leuven

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Marc Matthys Voorzitter m.m.matthys@telenet.be Theo Vermeulen Erevoorzitter en Penningmeester t.vermeulen@skynet.be Vivant De Bondt Wijnmeester vivant.db@skynet.be Marc Van Seghbroeck Wijnmeester Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 06 oktober 2017 Pinot noir 25 november 2017 Wijnen uit Mallorca 09 december 2017 Griekse wijnen 28 januari 2018 Kapittelbanket 20 februari 2018 Amforawijnen 24 maart 2018 Feestdegustatie 40 jarig bestaan 21 april 2018 Wijn en varkensvlees De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen van de website en als…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Land van Waas – Beveren-Waas

Commanderij Land van Waas – Beveren-Waas

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Marcus Charels Voorzitter marcus.charels@telenet.be Willy Van Mullem Ondervoorzitter willy.van.mullem@oiltanking.com Iris Deben Secretariaat – Nationaal iris@commanderijlandvanwaas.be Karel Van Hoye Secretariaat karel@commanderijlandvanwaas.be Hugo Van Landeghem Wijnmeester hugo.van.landeghem@telenet.be Tino Van Iseghem Penningmeester tinovino@belgacom.net Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 30 september 2017 Noordelijke Côtes du Rhône 21 oktober 2017 Syrah-Shiraz wereldwijd 25 november 2017 Zesenveertigste kapittel 09 december 2017 Château Calon Ségur 27 januari 2018 Valtellina – Lombardije met nebbiolo 10 maart 2018 Domein Geribaldi – Piëmonte 21 april…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Land van Rhode – Zuidrand Gent

Commanderij Land van Rhode – Zuidrand Gent

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Ludo Verdonck Voorzitter ludo.verdonck@UGent.be Marc Rasschaert Secretaris/Penningmeester marc.rasschaert@scarlet.be Erwin Vandroemme Wijnmeester Ingrid Hogie Wijnmeester Paul Van den Abbeele Zaalmeester Jean-Luc De Clercq Webmaster Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 06 oktober 2017 Balkanwijnen 10 november 2017 Syrah-Shiraz wereldwijd 01 december 2017 De verschillende cru’s van Frankrijk 02 februari 2018 Côte Châlonnaise 02 maart 2018 Van Duero tot Douro 23 maart 2018 Noord-Italië 04 mei 2018 Bordeaux blends wereldwijd De agenda kan steeds wijzigen. De info is…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Kust – Oostende

Commanderij Kust – Oostende

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Wilfried Dedrie Voorzitter wilfried.dedrie@telenet.be Pascal Bourgois Secretaris secretaris-kust@outlook.be Guy D’haese Wijnmeester guy.d.haese@telenet.be Martine Geril Penningmeester martinegeril@hotmail.com Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 20 oktober 2017 Bourgogne – Côte d’Or, Saint-Romain 17 november 2017 Washington State 15 december 2017 AOP Luberon en Ventoux 26 januari 2018 Theorie “vinificatie” met blind degustatie 23 februari 2018 Bordeaux 2014, Médoc 23 maart 2018 Botritis, Sauternes & Co De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen van de website en…

Lees Meer Lees Meer