Archief van
Categorie: Commanderijen

Commanderij Aalst – Aalst

Commanderij Aalst – Aalst

Welkom bij commanderij Aalst uit het Oost-Vlaamse Aalst Bestuur Naam en voornaam Functie(s) Patrick Bellon Voorzitter Katlyn Veldeman Secretaris Alexander Wynter Wijnmeester Peter Neukermans Wijnkeldermeester Hilde De Vroegh Penningmeester Yves Van Langenhove Public Relations Nicholas Vergeylen IT & ondersteuning Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De Vlaamse Wijngilde neemt de agenda over die doorgegeven is door de commanderij. Wijzigingen kunnen door onvoorziene omstandigheden steeds voorkomen. We raden u steeds aan als niet lid van een commanderij ons…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij 3Provin – Ramsel

Commanderij 3Provin – Ramsel

Welkom bij commanderij 3ProVin uit het Antwerpse Ramsel Bestuur Naam en voornaam Functie(s) Myrjam Verbruggen Voorzitter Cyriel Verdonck Ondervoorzitter Hilke Leemans Secretaris Wim Theys Wijnmeester Willy Bruyndonckx Penningmeester Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De Vlaamse Wijngilde neemt de agenda over die doorgegeven is door de commanderij. Wijzigingen kunnen door onvoorziene omstandigheden steeds voorkomen. We raden u steeds aan als niet lid van een commanderij ons eerst te contacteren. Bent u geïnteresseerd om lid te worden? Veel…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Vini Amici – De Pinte

Commanderij Vini Amici – De Pinte

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Bart Vanderstraeten Voorzitter vini.amici.voorzitter@gmail.com Dirk Hoogstoel Ondervoorzitter – Wijnmeester – Webmaster vini.amici.webmaster@gmail.com Lieve Buysse Secretaris vini.amici.secretaris@gmail.com Eddy Dhondt Penningmeester vini.amici.penningmeester@gmail.com Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 08 september 2017 Australië 27 oktober 2017 Rioja 02 februari 2018 Oostenrijk/Zwitserland 23 maart 2018 Wijn & gerecht 04 mei 2018 Malbec wereldwijd 15 juni 2018 Côtes de Beaune De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen van de website en als je interesse hebt in deze commanderij, bezoek…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Molenberg – Lede

Commanderij Molenberg – Lede

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Carl De Kimpe Voorzitter carldekimpe@hotmail.com Gerard Van den Abbeele Ondervoorzitter gerard.abbeele@gmail.com Jean-Pierre Tavernier Secretaris jp.tavernier.jpt@gmail.com Iwan Barrez Penningmeester iwan.barrez@telenet.be Anne De Kerpel Wijnmeester anne.dekerpel@gmail.com Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 21 september 2017 Wijnen uit de Elzas 19 oktober 2017 Tour du monde pinot noir 16 november 2017 Mallorca 21 december 2017 Piëmonte 18 januari 2018 Technische avond ‘Proef je goed?’ 01 maart 2018 Oostenrijk 25 maart 2018 Wedstrijd ‘Ken Wijn’ 19 april 2018 Bourgondië De…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Millésime – Aarschot

Commanderij Millésime – Aarschot

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Michel Brams Voorzitter michel.brams@live.be Eric Stiers Ondervoorzitter & wijnmeester eric.stiers@telenet.be Stephan Van Roelen Secretaris stephan.van.roelen@telenet.be Willy Swinnen Penningmeester millesime@telenet.be Danny Goossens Webmaster dannyg@telenet.be Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 14 september 2017 Mallorca 12 oktober 2017 Puglia 02 november 2017 Brazilië & Uruguay 07 december 2017 Geuraroma’s 18 januari 2018 Champagne 22 februari 2018 Bourgogne wit 15 maart 2018 Spanje 19 april 2018 Chili 18 mei 2018 Banket De agenda kan steeds wijzigen. De info is…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Leuven – Leuven

Commanderij Leuven – Leuven

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Marc Matthys Voorzitter m.m.matthys@telenet.be Theo Vermeulen Erevoorzitter en Penningmeester t.vermeulen@skynet.be Vivant De Bondt Wijnmeester vivant.db@skynet.be Marc Van Seghbroeck Wijnmeester Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 06 oktober 2017 Pinot noir 25 november 2017 Wijnen uit Mallorca 09 december 2017 Griekse wijnen 28 januari 2018 Kapittelbanket 20 februari 2018 Amforawijnen 24 maart 2018 Feestdegustatie 40 jarig bestaan 21 april 2018 Wijn en varkensvlees De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen van de website en als…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Land van Waas – Beveren-Waas

Commanderij Land van Waas – Beveren-Waas

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Marcus Charels Voorzitter marcus.charels@telenet.be Willy Van Mullem Ondervoorzitter willy.van.mullem@oiltanking.com Iris Deben Secretariaat – Nationaal iris@commanderijlandvanwaas.be Karel Van Hoye Secretariaat karel@commanderijlandvanwaas.be Hugo Van Landeghem Wijnmeester hugo.van.landeghem@telenet.be Tino Van Iseghem Penningmeester tinovino@belgacom.net Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 30 september 2017 Noordelijke Côtes du Rhône 21 oktober 2017 Syrah-Shiraz wereldwijd 25 november 2017 Zesenveertigste kapittel 09 december 2017 Château Calon Ségur 27 januari 2018 Valtellina – Lombardije met nebbiolo 10 maart 2018 Domein Geribaldi – Piëmonte 21 april…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Land van Rhode – Zuidrand Gent

Commanderij Land van Rhode – Zuidrand Gent

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Ludo Verdonck Voorzitter ludo.verdonck@UGent.be Marc Rasschaert Secretaris/Penningmeester marc.rasschaert@scarlet.be Erwin Vandroemme Wijnmeester Ingrid Hogie Wijnmeester Paul Van den Abbeele Zaalmeester Jean-Luc De Clercq Webmaster Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 06 oktober 2017 Balkanwijnen 10 november 2017 Syrah-Shiraz wereldwijd 01 december 2017 De verschillende cru’s van Frankrijk 02 februari 2018 Côte Châlonnaise 02 maart 2018 Van Duero tot Douro 23 maart 2018 Noord-Italië 04 mei 2018 Bordeaux blends wereldwijd De agenda kan steeds wijzigen. De info is…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Kust – Oostende

Commanderij Kust – Oostende

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Wilfried Dedrie Voorzitter wilfried.dedrie@telenet.be Pascal Bourgois Secretaris secretaris-kust@outlook.be Guy D’haese Wijnmeester guy.d.haese@telenet.be Martine Geril Penningmeester martinegeril@hotmail.com Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 20 oktober 2017 Bourgogne – Côte d’Or, Saint-Romain 17 november 2017 Washington State 15 december 2017 AOP Luberon en Ventoux 26 januari 2018 Theorie “vinificatie” met blind degustatie 23 februari 2018 Bordeaux 2014, Médoc 23 maart 2018 Botritis, Sauternes & Co De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen van de website en…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Kempen – Kasterlee

Commanderij Kempen – Kasterlee

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Felix Aertgeerts Voorzitter Jef Wouters Ondervoorzitter Kim Bastiaens Secretaris secretariaat@commanderijkempen.be Lode Verhulst Wijnmeester Fons Verbist Wijnmeester Tony Berckx Penningmeester Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 30 september 2017 Champagne 04 november 2017 Laureaten BYO rood 02 december 2017 Kapittelbanket 13 januari 2018 Frankrijk vs. de rest van de wereld 02 maart 2018 Topavond Spanje 03-04 maart 2018 Wijnfocus 28 april 2018 Loire 26 mei 2018 Parkeravond Website: www.wijnfocus.be