Archief van
Categorie: Commanderijen

Commanderij Mechelen – Mechelen

Commanderij Mechelen – Mechelen

Bestuur   Voornaam en Naam Functie Veerle Schaltin Voorzitter & Secretaris Geert Volkaerts Ondervoorzitter & Public Relation Johan De Graeve Wijnmeester Nelly Van Mieghem Penningmeester Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp 15 september 2018 Algemene vergadering + champagne 19 oktober 2018 Mallorca 10 november 2018 Malbec literair bekeken met schrijfster Tineke Aerts 14 december 2018 Syrah rond de wereld met gastspreker Louis Verschueren 19 januari 2019 Rondleiding en masterclass bij Château Bon Baron 22 februari 2019 Griekenland 23 maart 2019 Banket in…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Zuid-West-Vlaanderen – Kortrijk

Commanderij Zuid-West-Vlaanderen – Kortrijk

Bestuur Voornaam en naam Functie Geert Huysentruyt Voorzitter Jos Daenekindt Erevoorzitter Jean De Crits-Vion Ondervoorzitter Inez Vandenbroucke Secretaris Chris Dhutoo Wijnmeester – intern Jos Leplae Jos Wijnmeester – extern Jan Vandecandelaere Penningmeester Luc Van Der Straeten Verslaggever Clément Castelli Adjunct-verslaggever – webmaster Trees Adam Public Relation – onthaal Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen van de website en als je interesse hebt in deze commanderij, bezoek de website:…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Aalst – Aalst

Commanderij Aalst – Aalst

Welkom bij commanderij Aalst uit het Oost-Vlaamse Aalst Bestuur Naam en voornaam Functie(s) Patrick Bellon Voorzitter Katlyn Veldeman Secretaris Alexander Wynter Wijnmeester Peter Neukermans Wijnkeldermeester Hilde De Vroegh Penningmeester Yves Van Langenhove Public Relations Nicholas Vergeylen IT & ondersteuning Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De Vlaamse Wijngilde neemt de agenda over die doorgegeven is door de commanderij. Wijzigingen kunnen door onvoorziene omstandigheden steeds voorkomen. We raden u steeds aan als niet lid van een commanderij ons…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij 3Provin – Ramsel

Commanderij 3Provin – Ramsel

Welkom bij commanderij 3ProVin uit het Antwerpse Ramsel Bestuur Naam en voornaam Functie(s) Myrjam Verbruggen Voorzitter Cyriel Verdonck Ondervoorzitter Hilke Leemans Secretaris Wim Theys Wijnmeester Willy Bruyndonckx Penningmeester Agenda 2018-2019   Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De Vlaamse Wijngilde neemt de agenda over die doorgegeven is door de commanderij. Wijzigingen kunnen door onvoorziene omstandigheden steeds voorkomen. Bent u geïnteresseerd om lid te worden? Veel van onze commanderijen geven je de mogelijkheid om aan een degustatie deel te nemen…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Vini Amici – De Pinte

Commanderij Vini Amici – De Pinte

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Bart Vanderstraeten Voorzitter vini.amici.voorzitter@gmail.com Dirk Hoogstoel Ondervoorzitter – Wijnmeester – Webmaster vini.amici.webmaster@gmail.com Lieve Buysse Secretaris vini.amici.secretaris@gmail.com Eddy Dhondt Penningmeester vini.amici.penningmeester@gmail.com Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen van de website en als je interesse hebt in deze commanderij, bezoek hun persoonlijke website: www.viniamici.be

Commanderij Molenberg – Lede

Commanderij Molenberg – Lede

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Carl De Kimpe Voorzitter carldekimpe@hotmail.com Gerard Van den Abbeele Ondervoorzitter gerard.abbeele@gmail.com Jean-Pierre Tavernier Secretaris jp.tavernier.jpt@gmail.com Iwan Barrez Penningmeester iwan.barrez@telenet.be Anne De Kerpel Wijnmeester anne.dekerpel@gmail.com Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen van de website en als je interesse hebt in deze commanderij, bezoek hun persoonlijke website: www.commanderijmolenberg.be

Commanderij Millésime – Aarschot

Commanderij Millésime – Aarschot

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Michel Brams Voorzitter michel.brams@live.be Eric Stiers Ondervoorzitter & wijnmeester eric.stiers@telenet.be Stephan Van Roelen Secretaris stephan.van.roelen@telenet.be Willy Swinnen Penningmeester millesime@telenet.be Danny Goossens Webmaster dannyg@telenet.be Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen van de website en als je interesse hebt in deze commanderij, bezoek de website: www.commanderij-millesime.be

Commanderij Leuven – Leuven

Commanderij Leuven – Leuven

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Marc Matthys Voorzitter m.m.matthys@telenet.be Theo Vermeulen Erevoorzitter en Penningmeester t.vermeulen@skynet.be Vivant De Bondt Wijnmeester vivant.db@skynet.be Marc Van Seghbroeck Wijnmeester Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen van de website en als je interesse hebt in deze commanderij, bezoek de website: www.commanderijleuven.be

Commanderij Land van Waas – Beveren-Waas

Commanderij Land van Waas – Beveren-Waas

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Marcus Charels Voorzitter marcus.charels@telenet.be Willy Van Mullem Ondervoorzitter willy.van.mullem@oiltanking.com Iris Deben Secretariaat – Nationaal iris@commanderijlandvanwaas.be Karel Van Hoye Secretariaat karel@commanderijlandvanwaas.be Hugo Van Landeghem Wijnmeester hugo.van.landeghem@telenet.be Tino Van Iseghem Penningmeester tinovino@belgacom.net Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen van de website en als je interesse hebt in deze commanderij, bezoek de website: www.commanderijlandvanwaas.be

Commanderij Land van Rhode – Zuidrand Gent

Commanderij Land van Rhode – Zuidrand Gent

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Ludo Verdonck Voorzitter ludo.verdonck@UGent.be Marc Rasschaert Secretaris/Penningmeester marc.rasschaert@scarlet.be Erwin Vandroemme Wijnmeester Ingrid Hogie Wijnmeester Paul Van den Abbeele Zaalmeester Jean-Luc De Clercq Webmaster Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen van de website en als je interesse hebt in deze commanderij, bezoek de website: www.landvanrhode.be