/* Antwerpen – Vlaamse Wijngilde

Archief van
Categorie: Antwerpen

Commanderij Antwerpen – Antwerpen

Commanderij Antwerpen – Antwerpen

Bestuur

Naam en voornaam Functie E-mailadres

Frans Heirbaut

Voorzitter

Lydia Ruythooren

Ondervoorzitter

Jeannine De Groot

Secretaris

Marc Plancke

Wijnmeester

Jan Lammens

Assistent-wijnmeester

Marc Lambrechts

Penningmeester

Agenda 2017-2018

Datum Onderwerp

20 oktober 2017

Pinot Noir wereldwijd

10 november 2017

Libanon

08 december 2017

Zuid-West Frankrijk

02 februari 2018

Blind proeven

11 maart 2018

Banket

23 maart 2018

Onbekend Languedoc

20 maart 2018

De gepaste wijn bij kaas

De agenda kan steeds wijzigen. Bezoek hun website: www.commanderijantwerpen.be

Commanderij Mechelen – Mechelen

Commanderij Mechelen – Mechelen

Bestuur

Naam en voornaam Functie E-mailadres

Harry Vos

Voorzitter & Wijnmeester

Geert Volkaerts

Ondervoorzitter & Public Relation

commanderij.mechelen@outlook.com

Veerle Schaltin

Secretaris

Nelly Van Mieghem

Penningmeester

Egide Swinnen

Adjunct-penningmeester

Agenda 2017-2018

Datum Onderwerp

29 september 2017

Zuid-Afrika, warm klimaat, koel klimaat

14 oktober 2017

Blindproeven – voorbereiding Nationale proeven

19 oktober 2017

Vinoforum

25 november 2017

Lagrein, rood uit Alto Adige

15 december 2017

Clos des Frères (gastspreker Erwin Devriendt)

20 januari 2018

Pinot Noir uit de wereld

23 februari 2018

Biodynamische wijn van conventionele druiven

10 maart 2018

Wijnen uit de Savoie

22 april 2018

Kapittelbanket

11-13 mei 2018

Wijnronde of eigen wijnreis

08 juni 2018

BYOW: Bring Your Own Wine

Regio Antwerpen – Commanderij Antwerpen

Regio Antwerpen – Commanderij Antwerpen

Voorzitter: Frans Heirbaut, Frits van den Berghelaan 65, 2630 Aartselaar, 0474/293307, fheirbaut@gmail.com
    Ondervoorzitter: Lydia Ruythooren, Mercatorstraat 34, 9100 Sint-Niklaas, 0475/950102, lydia.ruythooren@skynet.be
Wijnmeester: Marc Plancke, Frans Birontlaan 85, 2600 Berchem, 03/2811003, marnique@telenet.be 
    Adjunct-Wijnmeester: Jan Lammens, Burggravenstraat 34, 9120 Melsele, 03/2526972, jan.lammens4@telenet.be
Secretaris: Jeannine De Groot, Overwinningsstraat 6, 2845 Niel, 03/2890373, jm.lambrechts@telenet.be
Penningmeester: Marc Lambrechts, Overwinningsstraat 6, 2845 Niel, 03/2890373, jm.lambrechts@telenet.be
Regio Ramsel – Commanderij 3Provin

Regio Ramsel – Commanderij 3Provin

voorzitter, MYRJAM VERBRUGGEN  myrjam@buroverbruggen.be

wijnmeester, WIM THEYS   theyswim@skynet.be

ondervoorzitter, CYRIEL VERDONCK   cyriel.verdonck@gmail.com

secretaris, HILKE LEEMANS  hle.edi@gmail.com

penningmeester WILLY BRUYNDONCKX  willy.bruyndonckx@gmail.com

– de plaats en uur van samenkomst

ZONDAGVOORMIDDAG     9u15 einde 12u30  in de PAROCHIEZAAL  -STATIONSSTRAAT 39 TE 2230  RAMSEL

Website: www.3provin.be

Regio Lier – Commanderij den Bloeyenden Wijngaerdt

Regio Lier – Commanderij den Bloeyenden Wijngaerdt

Rita Claes (voorzitter): rita@commanderij.com

Karl Hendrickx (ondervoorzitter en verantwoordelijke ledenzorg): karl@commanderij.com

Peter Doomen (wijnmeester en secretaris): peter@commanderij.com

Jan Vanelven (penningmeester): jan@commanderij.com

Jessy Verschueren (assistent-wijnmeester): jessy@commanderij.com

Sigrid Van Campenhout (bestuurslid): sigrid@commanderij.com

 Website: http://commanderij.com/

*/