Archief van
Categorie: Antwerpen

Commanderij Mechelen – Mechelen

Commanderij Mechelen – Mechelen

Bestuur   Voornaam en Naam Functie Veerle Schaltin Voorzitter & Secretaris Geert Volkaerts Ondervoorzitter & Public Relation Johan De Graeve Wijnmeester Nelly Van Mieghem Penningmeester Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp 15 september 2018 Algemene vergadering + champagne 19 oktober 2018 Mallorca 10 november 2018 Malbec literair bekeken met schrijfster Tineke Aerts 14 december 2018 Syrah rond de wereld met gastspreker Louis Verschueren 19 januari 2019 Rondleiding en masterclass bij Château Bon Baron 22 februari 2019 Griekenland 23 maart 2019 Banket in…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij 3Provin – Ramsel

Commanderij 3Provin – Ramsel

Welkom bij commanderij 3ProVin uit het Antwerpse Ramsel Bestuur Naam en voornaam Functie(s) Myrjam Verbruggen Voorzitter Cyriel Verdonck Ondervoorzitter Hilke Leemans Secretaris Wim Theys Wijnmeester Willy Bruyndonckx Penningmeester Agenda 2018-2019   Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De Vlaamse Wijngilde neemt de agenda over die doorgegeven is door de commanderij. Wijzigingen kunnen door onvoorziene omstandigheden steeds voorkomen. Bent u geïnteresseerd om lid te worden? Veel van onze commanderijen geven je de mogelijkheid om aan een degustatie deel te nemen…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Kempen – Kasterlee

Commanderij Kempen – Kasterlee

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Felix Aertgeerts Voorzitter Jef Wouters Ondervoorzitter Kim Bastiaens Secretaris secretariaat@commanderijkempen.be Lode Verhulst Wijnmeester Fons Verbist Wijnmeester Tony Berckx Penningmeester Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online Website: www.wijnfocus.be

Commanderij Amici – Turnhout

Commanderij Amici – Turnhout

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Peter Smolders Voorzitter peter.britta@telenet.be Thomas Claeys Secretaris dokterclaeys@gmail.com Frans Liekens Wijnmeester fransliekens51@gmail.com Frank Van Hees Penningmeester frank.van.hees@telenet.be Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De agenda kan steeds wijzigen. Bezoek hun website: www.commanderij-amici.be

Commanderij De Epicuristen – Schelle

Commanderij De Epicuristen – Schelle

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Peter D’Hondt Voorzitter dr.dhondt@gmail.com Koen Offeciers Ondervoorzitter koen.offeciers@skynet.be Paul Schippers Secretaris pea.schippers@gmail.com Michel Terlinck Wijnmeester terlinck.michel@telenet.be Patrick Wouters Penningmeester patrick@comac.be Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De agenda kan steeds wijzigen. Bezoek hun website: www.epicuristen.be

Commanderij Den Bloeyenden Wijngaerdt – Lier

Commanderij Den Bloeyenden Wijngaerdt – Lier

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Rita Claes Voorzitter rita@commanderij.com Karl Hendrickx Ondervoorzitter & Verantwoordelijke ledenzorg karl@commanderij.com Christoph Secretaris christoph@commanderij.com Peter Doomen Wijnmeester peter@commanderij.com Jessy Verschueren PR-verantwoordelijke & Assistent-wijnmeester jessy@commanderij.com Jan Vanelven Penningmeester jan@commanderij.com Sigrid Van Campenhout Bestuurslid sigrid@commanderij.com Agenda 2018-2019   Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De agenda kan steeds wijzigen. Bezoek hun website: commanderij.com

Commanderij Antwerpen – Antwerpen

Commanderij Antwerpen – Antwerpen

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Frans Heirbaut Voorzitter Lydia Ruythooren Ondervoorzitter Jeannine De Groot Secretaris Marc Plancke Wijnmeester Jan Lammens Assistent-wijnmeester Marc Lambrechts Penningmeester Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De agenda kan steeds wijzigen. Bezoek hun website: www.commanderijantwerpen.be