Archief van
Categorie: Antwerpen

Commanderij 3Provin – Ramsel

Commanderij 3Provin – Ramsel

Welkom bij commanderij 3ProVin uit het Antwerpse Ramsel Bestuur Naam en voornaam Functie(s) Myrjam Verbruggen Voorzitter Cyriel Verdonck Ondervoorzitter Hilke Leemans Secretaris Wim Theys Wijnmeester Willy Bruyndonckx Penningmeester Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De Vlaamse Wijngilde neemt de agenda over die doorgegeven is door de commanderij. Wijzigingen kunnen door onvoorziene omstandigheden steeds voorkomen. We raden u steeds aan als niet lid van een commanderij ons eerst te contacteren. Bent u geïnteresseerd om lid te worden? Veel…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Kempen – Kasterlee

Commanderij Kempen – Kasterlee

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Felix Aertgeerts Voorzitter Jef Wouters Ondervoorzitter Kim Bastiaens Secretaris secretariaat@commanderijkempen.be Lode Verhulst Wijnmeester Fons Verbist Wijnmeester Tony Berckx Penningmeester Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 30 september 2017 Champagne 04 november 2017 Laureaten BYO rood 02 december 2017 Kapittelbanket 13 januari 2018 Frankrijk vs. de rest van de wereld 02 maart 2018 Topavond Spanje 03-04 maart 2018 Wijnfocus 28 april 2018 Loire 26 mei 2018 Parkeravond Website: www.wijnfocus.be

Commanderij Amici – Turnhout

Commanderij Amici – Turnhout

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Peter Smolders Voorzitter peter.britta@telenet.be Thomas Claeys Secretaris dokterclaeys@gmail.com Frans Liekens Wijnmeester fransliekens51@gmail.com Frank Van Hees Penningmeester frank.van.hees@telenet.be Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 13 september 2017 Toscane 2010 (1/3) 15 november 2017 “Frans Favourites” part 1 (Ca Viola & Girolamo Russo) 20 december 2017 Het terroir van Barbaresco 28 februari 2018 Friuli (1/2) 17 maart 2018 Amici Ken Wijn-wedstrijd 25 april 2018 Cabernet Franc in Italië met nadruk op Paleo 23-27 mei 2018 Wijnreis Amici naar…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij De Epicuristen – Schelle

Commanderij De Epicuristen – Schelle

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Peter D’Hondt Voorzitter dr.dhondt@gmail.com Koen Offeciers Ondervoorzitter koen.offeciers@skynet.be Paul Schippers Secretaris pea.schippers@gmail.com Michel Terlinck Wijnmeester terlinck.michel@telenet.be Patrick Wouters Penningmeester patrick@comac.be Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 22 september 2017 Vakantiewijnen 20 oktober 2017 Veneto Beaujolais 08 december 2017 Beaujolais 27 januari 2018 Receptie & Banket 02 maart 2018 Fiësta Vino 27 april 2018 Belgische wijnbouw (wijnreis) 10-12 mei 2018 Wijnreis Sambre & Meuse 22 juni 2018 Orange Wines De agenda kan steeds wijzigen. Bezoek hun website:…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Den Bloeyenden Wijngaerdt – Lier

Commanderij Den Bloeyenden Wijngaerdt – Lier

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Rita Claes Voorzitter rita@commanderij.com Karl Hendrickx Ondervoorzitter & Verantwoordelijke ledenzorg karl@commanderij.com Christoph Secretaris christoph@commanderij.com Peter Doomen Wijnmeester peter@commanderij.com Jessy Verschueren PR-verantwoordelijke & Assistent-wijnmeester jessy@commanderij.com Jan Vanelven Penningmeester jan@commanderij.com Sigrid Van Campenhout Bestuurslid sigrid@commanderij.com Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 26 oktober 2017 Onbekende druiven uit Italië 24 oktober 2017 De medaillekermis 05 december 2017 Houtgerijpte wijnen met maaltijd 09 december 2017 Masterclass Champagne 16 januari 2018 “Op reis” naar de Douro 06 maart 2018 Wedstrijd de…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Antwerpen – Antwerpen

Commanderij Antwerpen – Antwerpen

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Frans Heirbaut Voorzitter Lydia Ruythooren Ondervoorzitter Jeannine De Groot Secretaris Marc Plancke Wijnmeester Jan Lammens Assistent-wijnmeester Marc Lambrechts Penningmeester Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 20 oktober 2017 Pinot Noir wereldwijd 10 november 2017 Libanon 08 december 2017 Zuid-West Frankrijk 02 februari 2018 Blind proeven 11 maart 2018 Banket 23 maart 2018 Onbekend Languedoc 20 maart 2018 De gepaste wijn bij kaas De agenda kan steeds wijzigen. Bezoek hun website: www.commanderijantwerpen.be

Commanderij Mechelen – Mechelen

Commanderij Mechelen – Mechelen

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Harry Vos Voorzitter & Wijnmeester voorzitter@commanderijmechelen.be Geert Volkaerts Ondervoorzitter & Public Relation ondervoorzitter@commanderijmechelen.be Veerle Schaltin Secretaris secretaris@commanderijmechelen.be Nelly Van Mieghem Penningmeester penningmeester@commanderijmechelen.be Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 29 september 2017 Zuid-Afrika, warm klimaat, koel klimaat 14 oktober 2017 Blindproeven – voorbereiding Nationale proeven 19 oktober 2017 Vinoforum 25 november 2017 Lagrein, rood uit Alto Adige 15 december 2017 Clos des Frères (gastspreker Erwin Devriendt) 20 januari 2018 Pinot Noir uit de wereld 23 februari 2018…

Lees Meer Lees Meer