/* Oost-Vlaanderen – Vlaamse Wijngilde

Archief van
Categorie: Oost-Vlaanderen

Commanderij Erasmus – Deurle

Commanderij Erasmus – Deurle

Bestuur

Naam en voornaam Functie E-mailadres

Bernard Herbert

Voorzitter

bernard.herbert@gmail.com

Karin Mariman

Secretaris

karin@albat.be

Mark De Backer

Wijnmeester

debacker_mark@telenet.be

Agenda 2017-2018

Datum Onderwerp

08 september 2017

Master of Wine

13 oktober 2017

Duitse Riesling

10 november 2017

Het grote wijnspel

08 december 2017

Viognier

23 februari 2018

Een groot wijnhuis

23 maart 2018

Bring your own bottle

20 april 2018

Wijnetiket en etiketwijnen

18 mei 2018

Haspengouw

15 juni 2018

Één druif doorheen de Franse wijnstreek

Commanderij De Lange Afdronk – Hillegem (Herzele)

Commanderij De Lange Afdronk – Hillegem (Herzele)

Bestuur

Naam en voornaam Functie E-mailadres

Hugo Van Impe

Voorzitter

hugo@commanderijlangeafdronk.be

Wim Iemants

Secretaris

wim@commanderijlangeafdronk.be

Pierre Voet

Penningmeester

pierre@commanderijlangeafdronk.be

Koen Van Wijnendaele

Webmaster & Public Relations

koen@commanderijlangeafdronk.be

Agenda 2017-2018

Datum Onderwerp

29 september 2017

Vergeten Franse appelaties

20 oktober 2017

Spanje

1-4 november 2017

Bourgognereis

15 december 2017

Champagne

26 januari 2018

Nieuwjaarsdiner

23 februari 2018

Wijn & geuren

06 april 2018

Südtirol of Alto Adige

27 april 2018

PNG-wijnen

18 mei 2018

Onbekend Italië

30 juni 2018

BBQ

De agenda kan steeds wijzigen. Bezoek hun website: www.commanderijdelangeafdronk.be

Commanderij Denderstreek-Zuid – Pollare (Ninove)

Commanderij Denderstreek-Zuid – Pollare (Ninove)

Bestuur

Naam en voornaam Functie E-mailadres

Marnick Van der Hoeven

Voorzitter – Logistiek verantwoordelijke

marnick.vanderhoeven@skynet.be

Johan Leroy

Ondervoorzitter

johan.leroy@scarlet.be

Geertrui Rateau

Secretaris

geertrui.rateau@skynet.be

Wim Casteur

Wijnmeester

wim.casteau@belgacom.net

Bart Bické

Penningmeester

bartbicke@gmail.com

Christophe Van den Bergh

P.R.-verantwoordelijke

christophe.bergh@telenet.be

Robert Simpson

Webmaster

rob.simpson@denderstreekzuid.com

Agenda 2017-2018

Datum Onderwerp

20 oktober 2017

Grand Crus uit de Beaujolais

17 november 2017

Balearen en Canarische Eilanden

08 december 2017

Bubbels voor de feestdagen

23 februari 2018

Piemonte

23 maart 2018

Oostenrijk rood

20 april 2018

Primitivo vs Zinfandel

De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen van de website en als je interesse hebt in deze commanderij, bezoek de website: www.denderstreekzuid.com

Commanderij Caudalie – Gent

Commanderij Caudalie – Gent

Bestuur

Naam en voornaam Functie E-mailadres

Joris Bleyen

Voorzitter

jorisbleyen@gmail.com

Thomas Losonczy

Secretaris

thomas.losonczy@telenet.be

Kristel Balcaen

Wijnmeester

kristel@wineandwords.be

Agenda 2017-2018

Datum Onderwerp

11 oktober 2017

Wijn met altitude – Oostenrijk

22 november 2017

Carignan

20 december 2017

Wijnbouwtechnieken bij de Romeinen + Inleiding Turkse wijn

21 februari 2018

Syrah in de noordelijke Rhône

25 maart 2018

Ken Wijn-wedstrijd

18 april 2018

Furmint

23 mei 2018

Blinde degustatie: supermarkt wijnen onder de 15 euro

Commanderij Bellebeek – Denderleeuw

Commanderij Bellebeek – Denderleeuw

Bestuur

Naam en voornaam Functie E-mailadres

Simonne Wellekens

Voorzitter & Secretaris

simonne.wellekens@telenet.be

Marc Roosens

Wijnmeester

René Boschmans

Ondervoorzitter

Ghislaine Vandroogenbroeck

Penningmeester

Agenda 2017-2018

Datum Onderwerp

08 september 2017

Chablis

24 september 2017

Wijnbeurs

12 oktober 2017

Syrah/Shiraz

24 november 2017

Argentinië

26 januari 2018

Priorat & Montsant

23 februari 2018

Zuid-Italië

23 maart 2018

Saint-Emilion & satellieten

2-4 april 2018

Wijnreis Languedoc

04 mei 2018

Belgische wijnbouwers in Frankrijk

01 juni 2018

Banket

Commanderij Aalst – Aalst

Commanderij Aalst – Aalst

Bestuur

Naam en voornaam Functie E-mailadres

Patrick Bellon

Voorzitter

patrick.bellon@telenet.be

Alexander Wynter

Wijnmeester

alexander.wynter@flexadvocaten.be

Peter Neukermans

Wijnkeldermeester

peter@tacos.be

Katlyn Veldeman

Secretaris

katlyn.veldeman@telenet.be

Hilde De Vroegh

Penningmeester

hilde.devroegh@telenet.be

Yves Van Langenhove

Public Relations

yves.vanlangenhove@telenet.be

Nicholas Vergeylen

IT & Ondersteuning

nicholasvergeylen@gmail.com

Agenda 2017-2018

Datum Onderwerp

06 oktober 2017

Wijnen uit de Côtes-du-Rhône: jaargang 2015

11 oktober 2017

Initiatielessen wijnproeven (CC De Werf Aalst)

18 oktober 2017

Initiatielessen wijnproeven (CC De Werf Aalst)

16 november 2017

Initiatielessen wijnproeven

17 november 2017

Wijnen van Château Prieuré Lichine, Branas Grand Poujeaux en Vill

08 december 2017

Degustatie Oostenrijkse Wijnen

16 maart 2018

Degustatie Château Grand Corbin d’Espagne

De agenda kan steeds wijzigen. Bezoek hun website: www.wijngildeaalst.be

Commanderij Gent – Gent

Commanderij Gent – Gent

Bestuur

Naam en voornaam Functie E-mailadres

Karel Vercruysse

Voorzitter

Stefaan Deboosere

Ondervoorzitter

Ann Waeyenberghe

Secretaris

secretariaat@commanderij-gent.be

Frans Moens

Penningmeester

Pierre PaulStacanov

Wijnmeester

Steffie Van der Heiden

Public relations

Jacques Blancquart

Hoofdredacteur

Ronnie Blancquart

Keldermeester

Peter Kok

Webmaster

Agenda 2017-2018

Datum Onderwerp

23 september 2017

Bubbels wereldwijd

21 oktober 2017

Blindproeven

25 november 2017

Zuidelijke Rhône (Chateauneuf du Pape)

27 januari 2018

Paul Meunier (Roussilon)

24 februari 2018

Dom Larue (Bourgogne rood)

24 maart 2018

Hongarije

21 april 2018

Kapittel & banket

10-13 mei 2018

Wijnreis

09 juni 2018

Douro en/of Ribera Del Duero

De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen van de website en als je interesse hebt in deze commanderij, bezoek hun website: www.commanderij-gent.be

Lid worden van de commanderij Gent?

Commanderij Vinbero – Sint-Lievens-Houtem

Commanderij Vinbero – Sint-Lievens-Houtem

Bestuur

Naam en voornaam Functie E-mailadres

Voorhaen Jourie

voorzitter

jourie.voorhaen@telenet.be

Prové Jeroen

ondervoorzitter

jeroen.prove@telenet.be

Govaert Wouter

secretaris

woutergovaert@hotmail.com

De Jaegher Eliane

penningmeester

eliane.dejaegher@telenet.be

Hulsmans An

wijnmeester

anhulsmans@hotmail.com

De Sutter Johan

bestuurslid

johan.desutter@telenet.be

Lammens Astrid

bestuurslid

astrid_lammens@hotmail.com

Lammens Roger

bestuurslid

roger.lammens@telenet.be

Van De Vijver Ilge

bestuurslid

jourie.voorhaen@telenet.be

Verhoye Jan

bestuurslid

jan.verhoye@telenet.be

Agenda 2016-2017

Datum Onderwerp

15 september 2016

vakantiewijnen

3 november 2016

Pinot Noir

8 december 2016

wijn & kaas

2 februari 2017

Bordeaux

16 maart 2017

mystery guest

13 april 2017

België

11 mei 2017

Corsica

16 juni 2017

diner

De agenda kan steeds wijzigen. Bezoek binnenkort hun website: www.vinbero.be

Commanderij Osiris – Gent

Commanderij Osiris – Gent

Bestuur

Naam en voornaam Functie E-mailadres

Van Canegem Bart

voorzitter

bart.van.canegem@telenet.be

Van Severen Peter

secretaris

Lefevere Thierry

penningmeester

Devriendt Erwin

wijnmeester

Goossens Frederik

public relation

Viaene Ann

commissaris

Goedgebuer Vic

commissaris

Lindekens Manu

webmaster

Agenda 2016-2017

Datum Onderwerp

21 september 2016

Kroatië

26 oktober 2016

Toscane – DOCG Chianti Classico

23 november 2016

kaas en wijn

14 december 2016

trio degustatie Syrah/Shiraz

18 januari 2017

blindproeverij

15 februari 2017

wijnbouwers zuidelijke Rhône

15 maart 2017

team-presentatie= de Zorro’s

19 april 2017

verrassingsthema

De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen van de website en als je interesse hebt in deze commanderij, bezoek hun persoonlijke website: www.commanderijosiris.be

*/