Archief van
Categorie: Oost-Vlaanderen

Commanderij Aalst – Aalst

Commanderij Aalst – Aalst

Welkom bij commanderij Aalst uit het Oost-Vlaamse Aalst Bestuur Naam en voornaam Functie(s) Patrick Bellon Voorzitter Katlyn Veldeman Secretaris Alexander Wynter Wijnmeester Peter Neukermans Wijnkeldermeester Hilde De Vroegh Penningmeester Yves Van Langenhove Public Relations Nicholas Vergeylen IT & ondersteuning Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De Vlaamse Wijngilde neemt de agenda over die doorgegeven is door de commanderij. Wijzigingen kunnen door onvoorziene omstandigheden steeds voorkomen. We raden u steeds aan als niet lid van een commanderij ons…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Vini Amici – De Pinte

Commanderij Vini Amici – De Pinte

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Bart Vanderstraeten Voorzitter vini.amici.voorzitter@gmail.com Dirk Hoogstoel Ondervoorzitter – Wijnmeester – Webmaster vini.amici.webmaster@gmail.com Lieve Buysse Secretaris vini.amici.secretaris@gmail.com Eddy Dhondt Penningmeester vini.amici.penningmeester@gmail.com Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 08 september 2017 Australië 27 oktober 2017 Rioja 02 februari 2018 Oostenrijk/Zwitserland 23 maart 2018 Wijn & gerecht 04 mei 2018 Malbec wereldwijd 15 juni 2018 Côtes de Beaune De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen van de website en als je interesse hebt in deze commanderij, bezoek…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Molenberg – Lede

Commanderij Molenberg – Lede

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Carl De Kimpe Voorzitter carldekimpe@hotmail.com Gerard Van den Abbeele Ondervoorzitter gerard.abbeele@gmail.com Jean-Pierre Tavernier Secretaris jp.tavernier.jpt@gmail.com Iwan Barrez Penningmeester iwan.barrez@telenet.be Anne De Kerpel Wijnmeester anne.dekerpel@gmail.com Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 21 september 2017 Wijnen uit de Elzas 19 oktober 2017 Tour du monde pinot noir 16 november 2017 Mallorca 21 december 2017 Piëmonte 18 januari 2018 Technische avond ‘Proef je goed?’ 01 maart 2018 Oostenrijk 25 maart 2018 Wedstrijd ‘Ken Wijn’ 19 april 2018 Bourgondië De…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Land van Waas – Beveren-Waas

Commanderij Land van Waas – Beveren-Waas

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Marcus Charels Voorzitter marcus.charels@telenet.be Willy Van Mullem Ondervoorzitter willy.van.mullem@oiltanking.com Iris Deben Secretariaat – Nationaal iris@commanderijlandvanwaas.be Karel Van Hoye Secretariaat karel@commanderijlandvanwaas.be Hugo Van Landeghem Wijnmeester hugo.van.landeghem@telenet.be Tino Van Iseghem Penningmeester tinovino@belgacom.net Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 30 september 2017 Noordelijke Côtes du Rhône 21 oktober 2017 Syrah-Shiraz wereldwijd 25 november 2017 Zesenveertigste kapittel 09 december 2017 Château Calon Ségur 27 januari 2018 Valtellina – Lombardije met nebbiolo 10 maart 2018 Domein Geribaldi – Piëmonte 21 april…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Land van Rhode – Zuidrand Gent

Commanderij Land van Rhode – Zuidrand Gent

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Ludo Verdonck Voorzitter ludo.verdonck@UGent.be Marc Rasschaert Secretaris/Penningmeester marc.rasschaert@scarlet.be Erwin Vandroemme Wijnmeester Ingrid Hogie Wijnmeester Paul Van den Abbeele Zaalmeester Jean-Luc De Clercq Webmaster Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 06 oktober 2017 Balkanwijnen 10 november 2017 Syrah-Shiraz wereldwijd 01 december 2017 De verschillende cru’s van Frankrijk 02 februari 2018 Côte Châlonnaise 02 maart 2018 Van Duero tot Douro 23 maart 2018 Noord-Italië 04 mei 2018 Bordeaux blends wereldwijd De agenda kan steeds wijzigen. De info is…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Hermes – Ronse

Commanderij Hermes – Ronse

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Piet Sustronck Grégory Aubert Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 28 september 2017 Argentinië 26 oktober 2017 Bourgondië 23 november 2017 Oostenrijk 15 december 2017 Jaarlijks Diner in Maison D 25 januari 2018 Interne degustatie Lanquedoc 22 februari 2018 Noord-Italië 22 maart 2018 Duitsland 26 april 2018 Coup de coeur (leden proeven hun eigen wijnen blind) 01 juni 2018 Barbecue in walking dinner met aangepaste wijn  

Commanderij Meetjesland – Eeklo

Commanderij Meetjesland – Eeklo

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Alain Van Ghyseghem Voorzitter van.ghyseghem.alain@gmail.com Christine Van Nieuwerburgh Ondervoorzitter christine.vn@telenet.be Eddy Nijs Secretaris nijseddy0@gmail.com Luc Devriendt Wijnmeester veraluc.devriendt@telenet.be Jo Van De Woestijne Penningmeester jovandewoe@gmail.com Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 28 september 2017 Madeira 26 oktober 2017 Destillaten 30 november 2017 Bolgheri 01 februari 2018 Oude zoete wijnen 22 maart 2018 Australië 28 april 2018 Banket 24 mei 2018 Toppers in Beaujolais 14 juni 2018 Algemene vergadering Onze degustaties gaan normaal door in Parochiezaal St Jozef…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Erasmus – Deurle

Commanderij Erasmus – Deurle

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Bernard Herbert Voorzitter bernard.herbert@gmail.com Karin Mariman Secretaris karin@albat.be Mark De Backer Wijnmeester debacker_mark@telenet.be Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 08 september 2017 Master of Wine 13 oktober 2017 Duitse Riesling 10 november 2017 Het grote wijnspel 08 december 2017 Viognier 23 februari 2018 Een groot wijnhuis 23 maart 2018 Bring your own bottle 20 april 2018 Wijnetiket en etiketwijnen 18 mei 2018 Haspengouw 15 juni 2018 Één druif doorheen de Franse wijnstreek

Commanderij De Lange Afdronk – Hillegem (Herzele)

Commanderij De Lange Afdronk – Hillegem (Herzele)

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Hugo Van Impe Voorzitter hugo@commanderijlangeafdronk.be Wim Iemants Secretaris wim@commanderijlangeafdronk.be Pierre Voet Penningmeester pierre@commanderijlangeafdronk.be Koen Van Wijnendaele Webmaster & Public Relations koen@commanderijlangeafdronk.be Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 29 september 2017 Vergeten Franse appelaties 20 oktober 2017 Spanje 1-4 november 2017 Bourgognereis 15 december 2017 Champagne 26 januari 2018 Nieuwjaarsdiner 23 februari 2018 Wijn & geuren 06 april 2018 Südtirol of Alto Adige 27 april 2018 PNG-wijnen 18 mei 2018 Onbekend Italië 30 juni 2018 BBQ De…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Denderstreek-Zuid – Pollare (Ninove)

Commanderij Denderstreek-Zuid – Pollare (Ninove)

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Marnick Van der Hoeven Voorzitter – Logistiek verantwoordelijke marnick.vanderhoeven@skynet.be Johan Leroy Ondervoorzitter johan.leroy@scarlet.be Geertrui Rateau Secretaris geertrui.rateau@skynet.be Wim Casteur Wijnmeester wim.casteau@belgacom.net Bart Bické Penningmeester bartbicke@gmail.com Christophe Van den Bergh P.R.-verantwoordelijke christophe.bergh@telenet.be Robert Simpson Webmaster rob.simpson@denderstreekzuid.com Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 20 oktober 2017 Grand Crus uit de Beaujolais 17 november 2017 Balearen en Canarische Eilanden 08 december 2017 Bubbels voor de feestdagen 23 februari 2018 Piemonte 23 maart 2018 Oostenrijk rood 20 april 2018 Primitivo…

Lees Meer Lees Meer