Archief van
Categorie: Oost-Vlaanderen

Commanderij Aalst – Aalst

Commanderij Aalst – Aalst

Welkom bij commanderij Aalst uit het Oost-Vlaamse Aalst Bestuur Naam en voornaam Functie(s) Patrick Bellon Voorzitter Katlyn Veldeman Secretaris Alexander Wynter Wijnmeester Peter Neukermans Wijnkeldermeester Hilde De Vroegh Penningmeester Yves Van Langenhove Public Relations Nicholas Vergeylen IT & ondersteuning Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De Vlaamse Wijngilde neemt de agenda over die doorgegeven is door de commanderij. Wijzigingen kunnen door onvoorziene omstandigheden steeds voorkomen. We raden u steeds aan als niet lid van een commanderij ons…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Vini Amici – De Pinte

Commanderij Vini Amici – De Pinte

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Bart Vanderstraeten Voorzitter vini.amici.voorzitter@gmail.com Dirk Hoogstoel Ondervoorzitter – Wijnmeester – Webmaster vini.amici.webmaster@gmail.com Lieve Buysse Secretaris vini.amici.secretaris@gmail.com Eddy Dhondt Penningmeester vini.amici.penningmeester@gmail.com Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen van de website en als je interesse hebt in deze commanderij, bezoek hun persoonlijke website: www.viniamici.be

Commanderij Molenberg – Lede

Commanderij Molenberg – Lede

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Carl De Kimpe Voorzitter carldekimpe@hotmail.com Gerard Van den Abbeele Ondervoorzitter gerard.abbeele@gmail.com Jean-Pierre Tavernier Secretaris jp.tavernier.jpt@gmail.com Iwan Barrez Penningmeester iwan.barrez@telenet.be Anne De Kerpel Wijnmeester anne.dekerpel@gmail.com Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen van de website en als je interesse hebt in deze commanderij, bezoek hun persoonlijke website: www.commanderijmolenberg.be

Commanderij Land van Waas – Beveren-Waas

Commanderij Land van Waas – Beveren-Waas

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Marcus Charels Voorzitter marcus.charels@telenet.be Willy Van Mullem Ondervoorzitter willy.van.mullem@oiltanking.com Iris Deben Secretariaat – Nationaal iris@commanderijlandvanwaas.be Karel Van Hoye Secretariaat karel@commanderijlandvanwaas.be Hugo Van Landeghem Wijnmeester hugo.van.landeghem@telenet.be Tino Van Iseghem Penningmeester tinovino@belgacom.net Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen van de website en als je interesse hebt in deze commanderij, bezoek de website: www.commanderijlandvanwaas.be

Commanderij Land van Rhode – Zuidrand Gent

Commanderij Land van Rhode – Zuidrand Gent

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Ludo Verdonck Voorzitter ludo.verdonck@UGent.be Marc Rasschaert Secretaris/Penningmeester marc.rasschaert@scarlet.be Erwin Vandroemme Wijnmeester Ingrid Hogie Wijnmeester Paul Van den Abbeele Zaalmeester Jean-Luc De Clercq Webmaster Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen van de website en als je interesse hebt in deze commanderij, bezoek de website: www.landvanrhode.be

Commanderij Meetjesland – Eeklo

Commanderij Meetjesland – Eeklo

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Alain Van Ghyseghem Voorzitter van.ghyseghem.alain@gmail.com Christine Van Nieuwerburgh Ondervoorzitter christine.vn@telenet.be Eddy Nijs Secretaris nijseddy0@gmail.com Luc Devriendt Wijnmeester veraluc.devriendt@telenet.be Jo Van De Woestijne Penningmeester jovandewoe@gmail.com Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online Onze degustaties gaan normaal door in Parochiezaal St Jozef Abdijstraat in Eeklo, telkens op een donderdagavond.

Commanderij Erasmus – Deurle

Commanderij Erasmus – Deurle

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Bernard Herbert Voorzitter bernard.herbert@gmail.com Karin Mariman Secretaris karin@albat.be Mark De Backer Wijnmeester debacker_mark@telenet.be Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online

Commanderij De Lange Afdronk – Hillegem (Herzele)

Commanderij De Lange Afdronk – Hillegem (Herzele)

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Hugo Van Impe Voorzitter hugo@commanderijlangeafdronk.be Wim Iemants Secretaris wim@commanderijlangeafdronk.be Pierre Voet Penningmeester pierre@commanderijlangeafdronk.be Koen Van Wijnendaele Webmaster & Public Relations koen@commanderijlangeafdronk.be Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De agenda kan steeds wijzigen. Bezoek hun website: www.commanderijdelangeafdronk.be

Commanderij Denderstreek-Zuid – Pollare (Ninove)

Commanderij Denderstreek-Zuid – Pollare (Ninove)

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Marnick Van der Hoeven Voorzitter – Logistiek verantwoordelijke marnick.vanderhoeven@skynet.be Johan Leroy Ondervoorzitter johan.leroy@scarlet.be Geertrui Rateau Secretaris geertrui.rateau@skynet.be Wim Casteur Wijnmeester wim.casteau@belgacom.net Bart Bické Penningmeester bartbicke@gmail.com Christophe Van den Bergh P.R.-verantwoordelijke christophe.bergh@telenet.be Robert Simpson Webmaster rob.simpson@denderstreekzuid.com Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen van de website en als je interesse hebt in deze commanderij, bezoek de website: www.denderstreekzuid.com