Archief van
Categorie: Oost-Vlaanderen

Commanderij Caudalie – Gent

Commanderij Caudalie – Gent

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Joris Bleyen Voorzitter jorisbleyen@gmail.com Thomas Losonczy Secretaris thomas.losonczy@telenet.be Kristel Balcaen Wijnmeester kristel@wineandwords.be Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online

Commanderij Bellebeek – Denderleeuw

Commanderij Bellebeek – Denderleeuw

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Simonne Wellekens Voorzitter & Secretaris simonne.wellekens@telenet.be Marc Roosens Wijnmeester René Boschmans Ondervoorzitter Ghislaine Vandroogenbroeck Penningmeester Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online

Commanderij Gent – Gent

Commanderij Gent – Gent

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Karel Vercruysse Voorzitter Stefaan Deboosere Ondervoorzitter Ann Waeyenberghe Secretaris secretariaat@commanderij-gent.be Frans Moens Penningmeester Pierre PaulStacanov Wijnmeester Steffie Van der Heiden Public relations Jacques Blancquart Hoofdredacteur Ronnie Blancquart Keldermeester Peter Kok Webmaster Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen van de website en als je interesse hebt in deze commanderij, bezoek hun website: www.commanderij-gent.be Lid worden van de commanderij Gent?

Commanderij Land van Bruegel – Aalst

Commanderij Land van Bruegel – Aalst

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres De Roose Frank voorzitter frank.deroose@skynet.be De Cnijf Herman wijnmeester Vandenecker Jan secretaris jan.vandenecker@skynet.be Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online

Commanderij Vinbero – Sint-Lievens-Houtem

Commanderij Vinbero – Sint-Lievens-Houtem

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Voorhaen Jourie voorzitter jourie.voorhaen@telenet.be Prové Jeroen ondervoorzitter jeroen.prove@telenet.be Govaert Wouter secretaris woutergovaert@hotmail.com De Jaegher Eliane penningmeester eliane.dejaegher@telenet.be Hulsmans An wijnmeester anhulsmans@hotmail.com De Sutter Johan bestuurslid johan.desutter@telenet.be Lammens Astrid bestuurslid astrid_lammens@hotmail.com Lammens Roger bestuurslid roger.lammens@telenet.be Van De Vijver Ilge bestuurslid jourie.voorhaen@telenet.be Verhoye Jan bestuurslid jan.verhoye@telenet.be Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De agenda kan steeds wijzigen. Bezoek binnenkort hun website: www.vinbero.be

Commanderij Osiris – Gent

Commanderij Osiris – Gent

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Van Canegem Bart voorzitter bart.van.canegem@telenet.be Van Severen Peter secretaris Lefevere Thierry penningmeester Devriendt Erwin wijnmeester Goossens Frederik public relation Viaene Ann commissaris Goedgebuer Vic commissaris Lindekens Manu webmaster Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen van de website en als je interesse hebt in deze commanderij, bezoek hun persoonlijke website: www.commanderijosiris.be

Commanderij Nova Zembla – Ninove

Commanderij Nova Zembla – Ninove

Nova Zembla is een wijncollectief van enthousiastelingen, dat zich met graagte aangesloten heeft als commanderij bij de Vlaamse Wijngilde, een overkoepelende organisatie, die de wijnliefhebber in Vlaanderen helpt de wijngeneugten te ontdekken en de wijnkennis te verbreden. Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Vanderkelen Tom voorzitter tom.vanderkelen@skynet.be Schroeijers Pascal ondervoorzitter pascal.schroeyers@azdelta.be De Cock Philippe secretaris ph.decock@phicodex.be De Nul Wouter wijnmeester chateau.brillant@telenet.be Beyl Lieven penningmeester lieven.beyl@telenet.be Lammertyn Dirk public relations dirk.lammertyn@sodexo.com Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online Vergaderlokaal…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Zele – Zele

Commanderij Zele – Zele

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Van Der Meulen Marc voorzitter Rombaut Dirk ondervoorzitter Soetens Severine secretaris Mincke David secretaris Poppe Gracy wijnmeester Verhulst Pascal penningmeester Roelandt Eddie logistiek Albrecht Paula bestuurslid Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen van de website en als je interesse hebt in deze commanderij, bezoek de website: www.commanderij.wixsite.com/zele

Commanderij Zottegem – Zottegem

Commanderij Zottegem – Zottegem

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Moereels Herwig voorzitter herwig.moereels@skynet.be De Loor Christoph secretaris christoph.de.loor@telenet.be Noens Gentil wijnmeester gentil.noens@telenet.be Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online

Commanderij Oenotria – Geraardsbergen

Commanderij Oenotria – Geraardsbergen

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Marchand Peter voorzitter peter.marchand1@pandora.be De Bolster Wim ondervoorzitter wim.de.bolster@gmail.com De Munter Tom secretaris tom.de.munter@bemabru.be De Keyser Erwin penningmeester erwin.de.keyser@nextinvest.be Lemahieu Stephan wijnmeester stephan.lemahieu@telenet.be Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online