Archief van
Categorie: Vlaams-Brabant en Brussel

Commanderij Millésime – Aarschot

Commanderij Millésime – Aarschot

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Michel Brams Voorzitter michel.brams@live.be Eric Stiers Ondervoorzitter & wijnmeester eric.stiers@telenet.be Stephan Van Roelen Secretaris stephan.van.roelen@telenet.be Willy Swinnen Penningmeester millesime@telenet.be Danny Goossens Webmaster dannyg@telenet.be Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 14 september 2017 Mallorca 12 oktober 2017 Puglia 02 november 2017 Brazilië & Uruguay 07 december 2017 Geuraroma’s 18 januari 2018 Champagne 22 februari 2018 Bourgogne wit 15 maart 2018 Spanje 19 april 2018 Chili 18 mei 2018 Banket De agenda kan steeds wijzigen. De info is…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Leuven – Leuven

Commanderij Leuven – Leuven

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Marc Matthys Voorzitter m.m.matthys@telenet.be Theo Vermeulen Erevoorzitter en Penningmeester t.vermeulen@skynet.be Vivant De Bondt Wijnmeester vivant.db@skynet.be Marc Van Seghbroeck Wijnmeester Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 06 oktober 2017 Pinot noir 25 november 2017 Wijnen uit Mallorca 09 december 2017 Griekse wijnen 28 januari 2018 Kapittelbanket 20 februari 2018 Amforawijnen 24 maart 2018 Feestdegustatie 40 jarig bestaan 21 april 2018 Wijn en varkensvlees De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen van de website en als…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Cuvée – Asse

Commanderij Cuvée – Asse

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Hans Joostens Voorzitter joostens.dedoncker@telenet.be Eva Cools Ondervoorzitter & PR eva.cools@vlerick.com Herman Cools Secretaris herman.cools@skynet.be Bart Verdoodt Wijnmeester bartverdoodt12@gmail.com Gunther Pieters Wijnmeester guntherpieters@hotmail.com Holemans Sylvain Penningmeester sylvain.holemans@skynet.be Simonne Wellekens Ere-wijnmeester simonne.wellekens@telenet.be Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 21 september 2017 Whisky proeverij 20 oktober 2017 Griekenland 16 november 2017 Zuid-Afrika 16 december 2017 Winter BBQ 18 januari 2018 Chateauneuf 22 februari 2018 Sherry 15 maart 2018 Kelderresten 28 april – 01 mei 2018 Wijnreis Zuid-Italië 17 mei…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Pajottenland – Dilbeek

Commanderij Pajottenland – Dilbeek

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Wouters Gilbert voorzitter gilbert.wouters1@pandora.be Rimbaut Jan onder-voorzitter jan.rimbaut@buro25.be Fastenaekels Jos secretaris jos.fastenaekels1@telenet.be Van Stappen Inge penningmeester si.creaid@gmail.com Van Schravendijk Chris wijnmeester chris.van.schravendijk@telenet.be Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 22 september 2017 Blinddegustatie van witte en rode wijnen 13 oktober 2017 Soave & IGT Classico (wit) 17 november 2017 Spanje (Priorat & Montsant) 26 januari 2018 Zuid-Afrika 23 februari 2018 Wijndruif centraal ‘Malbec’ 23 maart 2018 Bourgogne ‘Côte Chalonnaise’ 08 juni 2018 Banket

Commanderij Hoegaarden – Hoegaarden

Commanderij Hoegaarden – Hoegaarden

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Frank Dewaele Voorzitter Jacques Van Looy Secretaris contact@commanderijhoegaarden.be Danielle Depoortere Penningmeester Hans Vanelderen Webmaster webmaster.commanderijhoegaarden@telenet.be Valérie Heuvelmans Marketing & Public Relation & Events Bruno Lefever Keldermeester Maurice Vaes Bestuurslid Marc Bils Bestuurslid Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 29 september 2017 Frankrijk: Rhône-Sud 20 oktober 2017 Zuid-Afrika 17-19 november 2017 15e Champagneweekend 01 december 2017 Cépagedegustatie: Pinot Blanc – Cabernet Franc 19 januari 2018 Italië: Valle d’Aosta 23 februari 2018 Oostenrijk 25 februari 2018 18e Wijnbeurs…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Brussel – Groot-Bijgaarden

Commanderij Brussel – Groot-Bijgaarden

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Erik De Schepper Voorzitter & Secretaris & Penningmeester eds@ecobe.be Frans De Bisschop Ere-voorzitter frans.debisschop@pandora.be Jacob Vankelecom Ondervoorzitter j.vankelecom@skynet.be Eric Merny Wijnmeester ericmerny@skynet.be Frédéric Leman Wijnmeester frederic.leman@cour-constitutionnelle.be Erik De Knop Wijnmeester e.deknop@pandora.be Willy De Pauw Wijnmeester drwdepauw@hotmail.com Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 22 september 2017 Viognier wijnen uit verschillende landen 12 oktober 2017 Wijncursus: les 1 20 oktober 2017 Griekse wijnen met Vicky Corbeels 09 november 2017 Wijncursus: les 2 17 november 2017 Bordeaux, linker- vs….

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Martivinum – Merchtem

Commanderij Martivinum – Merchtem

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Bennekens Norbert voorzitter norbert.bennekens@telenet.be Verpoten Kristina secretaris k.verpoten@skynet.be De Doncker Wim penningmeester wim.dedoncker@saint-gobain.com Bogaert Annie wijnmeester Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 29 september 2017 Franken 20 oktober 2017 Nieuw-Zeeland 08 december 2017 Harmonie van wijn en gerecht 19 januari 2018 Médoc 03 februari 2018 Kaas- en wijnavond 23 februari 2018 Hongarije 03 maart 2018 Kapittelbanket 23 maart 2018 Rioja 20 – 22 april 2018 Wijnreis Moezelregio De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Hageland – Pellenberg

Commanderij Hageland – Pellenberg

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Anita Buvens Voorzitter anita.buvens@skynet.be Jef Scheire Ondervoorzitter jef.scheire@telenet.be Theo Herroelen Secretaris theo.herroelen@skynet.be Hubert Briers Wijnmeester hubert.briers@pandora.be Jacques Loozen Penningmeester  loozen.jacques@gmail.com Michel Vandermarliere Webmaster michelvandermarliere@telenet.be Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 21 september 2017 Bourgogne, van Crémant tot Pommard 19 oktober 2017 Blindproef: rood wereldwijd 23 november 2017 Riesling 14 december 2017 Foodpairing 22 februari 2018  De Beste Fles: Chardonnay 22 maart 2018  De Beste Brabantse Wijn 19 april 2018 12 – 13 mei 2018 De agenda…

Lees Meer Lees Meer