Archief van
Categorie: Vlaams-Brabant en Brussel

Commanderij Millésime – Aarschot

Commanderij Millésime – Aarschot

Bestuur Naam en voornaam Functie Michel Brams Voorzitter Eric Stiers Ondervoorzitter & wijnmeester Stephan Van Roelen Secretaris Danny Goossens Penningmeester & webmaster Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen van de website en als je interesse hebt in deze commanderij, bezoek de website: www.commanderij-millesime.be

Commanderij Leuven – Leuven

Commanderij Leuven – Leuven

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Marc Matthys Voorzitter m.m.matthys@telenet.be Theo Vermeulen Erevoorzitter en Penningmeester t.vermeulen@skynet.be Vivant De Bondt Wijnmeester vivant.db@skynet.be Marc Van Seghbroeck Wijnmeester Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen van de website en als je interesse hebt in deze commanderij, bezoek de website: www.commanderijleuven.be

Commanderij Cuvée – Asse

Commanderij Cuvée – Asse

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Hans Joostens Voorzitter joostens.dedoncker@telenet.be Eva Cools Ondervoorzitter & PR eva.cools@vlerick.com Herman Cools Secretaris herman.cools@skynet.be Bart Verdoodt Wijnmeester bartverdoodt12@gmail.com Gunther Pieters Wijnmeester guntherpieters@hotmail.com Holemans Sylvain Penningmeester sylvain.holemans@skynet.be Simonne Wellekens Ere-wijnmeester simonne.wellekens@telenet.be Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De agenda kan steeds wijzigen. Bezoek hun website: www.commanderijcuvee.be

Commanderij Pajottenland – Dilbeek

Commanderij Pajottenland – Dilbeek

Bestuur Naam en voornaam Functie Gilbert Wouters Voorzitter Jan Rimbaut Onder-voorzitter Jos Fastenaekels Secretaris Regine Verbeeren Penningmeester Chris Van Schravendijk Wijnmeester Commanderij Pajottenland is een lokale afdeling van de Vlaamse wijngilde en heeft als doel van het wijnproeven in een gezonde balans te brengen tussen gezelligheid en kennisverwerving. Er wordt een kwalitatief wijnaanbod van verschillende wijnregio’s gebracht. Tijdens de avond is er eveneens een interactieve participatie van de leden in het wijnproeven. Een gildejaar omvat zes avonden wijnproeven en na…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Hoegaarden – Hoegaarden

Commanderij Hoegaarden – Hoegaarden

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Frank Dewaele Voorzitter Jacques Van Looy Secretaris contact@commanderijhoegaarden.be Danielle Depoortere Penningmeester Hans Vanelderen Webmaster webmaster.commanderijhoegaarden@telenet.be Valérie Heuvelmans Marketing & Public Relation & Events Bruno Lefever Keldermeester Maurice Vaes Bestuurslid Marc Bils Bestuurslid Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De agenda kan steeds wijzigen. Bezoek hun website: www.commanderijhoegaarden.be

Commanderij Brussel – Groot-Bijgaarden

Commanderij Brussel – Groot-Bijgaarden

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Erik De Schepper Voorzitter & Secretaris & Penningmeester eds@ecobe.be Frans De Bisschop Ere-voorzitter frans.debisschop@pandora.be Jacob Vankelecom Ondervoorzitter j.vankelecom@skynet.be Eric Merny Wijnmeester ericmerny@skynet.be Frédéric Leman Wijnmeester frederic.leman@cour-constitutionnelle.be Erik De Knop Wijnmeester e.deknop@pandora.be Willy De Pauw Wijnmeester drwdepauw@hotmail.com Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De agenda kan steeds wijzigen. Bezoek hun website: www.com-brussel.be

Commanderij Martivinum – Merchtem

Commanderij Martivinum – Merchtem

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Bennekens Norbert voorzitter norbert.bennekens@telenet.be Verpoten Kristina secretaris k.verpoten@skynet.be De Doncker Wim penningmeester wim.dedoncker@saint-gobain.com Bogaert Annie wijnmeester Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen van de website en als je interesse hebt in deze commanderij, bezoek de website: martivinum.wordpress.com

Commanderij Hageland – Pellenberg

Commanderij Hageland – Pellenberg

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Anita Buvens Voorzitter anita.buvens@skynet.be Jef Scheire Ondervoorzitter jef.scheire@telenet.be Theo Herroelen Secretaris theo.herroelen@skynet.be Hubert Briers Wijnmeester hubert.briers@pandora.be Jacques Loozen Penningmeester  loozen.jacques@gmail.com Michel Vandermarliere Webmaster michelvandermarliere@telenet.be Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen van de website en als je interesse hebt in deze commanderij, bezoek de website: www.commanderijhageland.be