Archief van
Categorie: West-Vlaanderen

Commanderij Zuid-West-Vlaanderen – Kortrijk

Commanderij Zuid-West-Vlaanderen – Kortrijk

Bestuur Voornaam en naam Functie Geert Huysentruyt Voorzitter Jos Daenekindt Erevoorzitter Jean De Crits-Vion Ondervoorzitter Inez Vandenbroucke Secretaris Chris Dhutoo Wijnmeester – intern Jos Leplae Jos Wijnmeester – extern Jan Vandecandelaere Penningmeester Luc Van Der Straeten Verslaggever Clément Castelli Adjunct-verslaggever – webmaster Trees Adam Public Relation – onthaal Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen van de website en als je interesse hebt in deze commanderij, bezoek de website:…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Kust – Oostende

Commanderij Kust – Oostende

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Wilfried Dedrie Voorzitter wilfried.dedrie@telenet.be Pascal Bourgois Secretaris secretaris-kust@outlook.be Guy D’haese Wijnmeester guy.d.haese@telenet.be Martine Geril Penningmeester martinegeril@hotmail.com Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen van de website en als je interesse hebt in deze commanderij, bezoek de website: www.commanderijkust.be

Commanderij Westhoek – Koksijde

Commanderij Westhoek – Koksijde

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Verschuere Georgette voorzitter verschuere.g@telenet.be Decaesteker Johan ondervoorzitter Briers Gisèle secretaris wijngilde.westhoek@gmail.com De Batselier Pierre wijnmeester Verheecke Willy penningmeester Vanbeselaere Luc public relations – website Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen van de website en als je interesse hebt in deze commanderij, bezoek de website: www.commanderijwesthoek.be

Commanderij Het Brugsche Vrye – Brugge

Commanderij Het Brugsche Vrye – Brugge

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Michel Van Zandijcke Voorzitter michel.van.zandycke@telenet.be Francky Segaert Ondervoorzitter & Redacteur francky.segaert@telenet.be Eric Reynaert Ondervoorzitter & Keldermeester reynaert.eric@telenet.be Ann Deschacht Secretaris ann.deschacht@advalvas.be Thierry Bowin Penningmeester thierry.bowin@telenet.be Eddy Sarlet Wijnmeester eddy.sarlet@telenet.be Koen Dauw Webmaster koen.dauw@telenet.be Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen van de website en als je interesse hebt in deze commanderij, bezoek hun website: www.commanderijhetbrugschevrye.be Lid worden van de commanderij Het Brugsche Vrye?…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij De Mandel – Roeselare

Commanderij De Mandel – Roeselare

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Francky Taelman Voorzitter/Grootmeester fta@skynet.be Luc Veracx Ondervoorzitter-Penningmeester/Grootmeester lucmarleen@telenet.be Freddy Verslyppe Ondervoorzitter-Keldermeester/Grootmeester freddy.verslyppe@telenet.be Bruno Provoost Secretaris/Gezel bruno.provoost@skynet.be Marnik Bucket Wijnmeester/Grootmeester marnik.bucket@gmail.com Agenda 2018-2019 Datum Onderwerp XX september 2018 Binnenkort online De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen van de website: www.commanderijdemandel.be Interesse om lid te worden van commanderij De Mandel?