Commanderij Den Bloeyenden Wijngaerdt – Lier

Commanderij Den Bloeyenden Wijngaerdt – Lier

Bestuur

Naam en voornaam Functie E-mailadres

Rita Claes

Voorzitter

rita@commanderij.com

Karl Hendrickx

Ondervoorzitter & Verantwoordelijke ledenzorg

karl@commanderij.com

Christoph

Secretaris

christoph@commanderij.com

Peter Doomen

Wijnmeester

peter@commanderij.com

Jessy Verschueren

PR-verantwoordelijke & Assistent-wijnmeester

jessy@commanderij.com

Jan Vanelven

Penningmeester

jan@commanderij.com

Sigrid Van Campenhout

Bestuurslid

sigrid@commanderij.com

Agenda 2018-2019

 

Datum Onderwerp

XX september 2018

Binnenkort online

De agenda kan steeds wijzigen. Bezoek hun website: commanderij.com

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *