/* Commanderijen;Brugge – Vlaamse Wijngilde

Archief van
Tag: Commanderijen;Brugge

Commanderij Het Brugsche Vrye – Brugge

Commanderij Het Brugsche Vrye – Brugge

8000_hetbrugschevryehoofding

Bestuur

Naam en voornaam Functie E-mailadres

Michel Van Zandijcke

Voorzitter

michel.van.zandycke@telenet.be

Francky Segaert

Ondervoorzitter & Redacteur

francky.segaert@telenet.be

Eric Reynaert

Ondervoorzitter & Keldermeester

reynaert.eric@telenet.be

Ann Deschacht

Secretaris

ann.deschacht@advalvas.be

Thierry Bowin

Penningmeester

thierry.bowin@telenet.be

Eddy Sarlet

Wijnmeester

eddy.sarlet@telenet.be

Koen Dauw

Webmaster

koen.dauw@telenet.be

Agenda 2017-2018

Datum Onderwerp

15 september 2017

Nieuw-Zeeland i.s.m. Ad Bibendum

20 oktober 2017

Languedoc i.s.m. Franz Verplancke

17 november 2017

Domein Le Cecce, Piëmonte

15 december 2017

Wijn en gerecht

4 februari 2018

Feest van de Vlaamse Wijngilde

23 februari 2018

Clos Manou

17 maart 2018

Kapittel en banket

20 april 2018

Domaine Viollot-Guillemard

18 maart 2018

Kapittel en banket

mei 2018

Daguitstap

15 juni 2018

Algemene vergadering, wijn en gerecht

De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen van de website en als je interesse hebt in deze commanderij, bezoek hun website: www.commanderijhetbrugschevrye.be

Lid worden van de commanderij Het Brugsche Vrye?

8000_hetbrugschevryelidworden

 

*/