/* Commanderijen;Brugge – Vlaamse Wijngilde

Archief van
Tag: Commanderijen;Brugge

Commanderij Het Brugsche Vrye – Brugge

Commanderij Het Brugsche Vrye – Brugge

8000_hetbrugschevryehoofding

Bestuur

Naam en voornaam Functie E-mailadres

Michel Van Zandijcke

Voorzitter

michel.van.zandycke@telenet.be

Francky Segaert

Ondervoorzitter & Redacteur

francky.segaert@telenet.be

Eric Reynaert

Ondervoorzitter & Keldermeester

reynaert.eric@telenet.be

Ann Deschacht

Secretaris

ann.deschacht@advalvas.be

Thierry Bowin

Penningmeester

thierry.bowin@telenet.be

Eddy Sarlet

Wijnmeester

eddy.sarlet@telenet.be

Koen Dauw

Webmaster

koen.dauw@telenet.be

Agenda 2016-2017

Datum Onderwerp

23 september 2016

Weingut Leth – Wangram – Oostenrijk

21 oktober 2016

Domein Dirler-Cadé – Elzas

18 november 2016

Eerste Hoop – Zuid-Afrika

4 december 2016

Nationale degustatie Grand Cru Classé Saint-Emilion

16 december 2016

Wijn en gerecht

12 februari 2017

Nationaal feest thema Loire

17 februari 2017

Château La Fleur de Boüard – Lalande-de-Pomerol

12 maart 2017

Ken Wijn

18 maart 2017

Kapittel en banket

21 april 2017

Domaine Gavoty – Provence

10-14 mei 2017

Wijnreis Spanje

16 juni 2017

Algemene vergadering – wijn en gerecht

De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen van de website en als je interesse hebt in deze commanderij, bezoek hun website: www.commanderijhetbrugschevrye.be

Lid worden van de commanderij Het Brugsche Vrye?

8000_hetbrugschevryelidworden

 

*/