/* Commanderij;Kortrijk – Vlaamse Wijngilde

Archief van
Tag: Commanderij;Kortrijk

Commanderij Zuid-West-Vlaanderen – Kortrijk

Commanderij Zuid-West-Vlaanderen – Kortrijk

Bestuur

Naam en voornaam Functie E-mailadres

Huysentruyt Geert

voorzitter

ghuys@telenet.be

Daenekindt Jos

erevoorzitter

vera.vanhoutte@hotmail.com

De Crits-Vion Jean

ondervoorzitter

vion@vionwines.com

Vandenbroucke Inez

secretaris

inez.vandenbroucke@telenet.be

Dhutoo Chris

wijnmeester – intern

chris.duthoo@gmail.com

Leplae Jos

wijnmeester – extern

jos.leplae@ledek.be

Vandecandelaere Jan

penningmeester

jan.vandecandelaere@telenet.be

Van Der Straeten Luc

verslaggever

van.der.straeten@skynet.be

Castelli Clément

adjunct-verslaggever – webmaster

castelli@telenet.be

Adam Trees

public relation – onthaal

treesadam@hotmail.com

Agenda 2016-2017

Datum Onderwerp

24 september 2016

Weingut Leth – Oostenrijk

22 oktober 2016

Biblia Chora – Griekenland

25 november 2016

domein Chandon de Briailles – Bourgogne

10 december 2016

Breton et fils – Champagne

18 of 25 februari 2017

d’Arenberg – Australië

25 maart 2017

Libanon – Midden-Oosten

22 april 2017

Spanje (nog te bevestigen)

De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen van de website en als je interesse hebt in deze commanderij, bezoek de website: www.commanderijzuidwestvlaanderen.be

*/