Deel de wijnbouwer

Deel de wijnbouwer

De Vlaamse wijngilde zal op de website onder een beveiligde pagina een aantal wijnbouwers / sprekers plaatsen die kunnen geboekt worden door de commanderijen en dit volgens de voorwaarden en/of de data die beschreven staan. Afwijken hiervan is niet mogelijk.

Wie eerst de reservering vast legt zal de wijnbouwer / spreker op bezoek krijgen.

Op de website zullen jullie alle info kunnen terug vinden van de wijnbouwer / spreker en de voorwaarden
die de wijnbouwer / spreker vraagt om te voldoen aan een degustatie avond. Het is de verantwoordelijkheid van de commanderij om aan deze voorwaarden te voldoen. De Vlaamse wijngilde
heeft geen organisatorische rol voor de degustatie avond. Eens jullie als commanderij een wijnbouwer /
spreker geboekt hebben ligt de verdere verantwoordelijkheid bij jullie als commanderij.

Het is in het belang van iedereen en respectvol dat we voldoen aan de voorwaarden van de wijnbouwer /
spreker willen we van dit initiatief een succes maken. Wanneer we merken dat commanderijen zich niet
aan de voorwaarden houden zullen ze niet langer een beroep kunnen doen op deze mogelijkheid.

Door op de knop te klikken ga je akkoord met bovenvermelde voorwaarden en word je doorverwezen naar de beveiligde omgeving van ‘Deel de wijnbouwer’.