Bestuur

Bestuur

Voorzitter

Eric Merny is voorzitter van de Vlaamse Wijngilde.

Contactgegevens
Adres: Jozef Cardijnlaan 77 – 1860 Meise
E-mail: eric@vlaamsewijngilde.be
GSM: 0497 40 47 15
eric

_________

Ondervoorzitter

Luc Dewulf is ondervoorzitter van de Vlaamse Wijngilde.

Contactgegevens
Adres: Sint Jorislaan 6 – 2300 Turnhout
E-mail: luc@vlaamsewijngilde.be
GSM: 0495 19 76 90
luc

_________

Ondervoorzitter

Wouter De Nul is ondervoorzitter van de Vlaamse Wijngilde.

Contactgegevens
Adres: Valleibaan 9 – 9402 Meerbeke
E-mail: wouter@vlaamsewijngilde.be
GSM: 0473 93 59 51
wouter

_________

Wijnmeester

Eddy Sarlet is wijnmeester van de Vlaamse Wijngilde.

Contactgegevens
Adres: Jan Britostraat 17 – 8200 Sint-Andries
E-mail: eddy@vlaamsewijngilde.be
GSM: 0477 82 05 21
eddy

_________

Penningmeester

Annelies De Smet is penningmeester van de Vlaamse Wijngilde.

Contactgegevens
E-mail: annelies@vlaamsewijngilde.be
GSM: 0477 68 88 76

 

 

 

 

_________

Secretaris

Gerard Van den Abbeele is secretaris van de Vlaamse Wijngilde.

Contactgegevens
E-mail: gerard@vlaamsewijngilde.be
GSM: 0486 76 71 44

 

 

 

 

 

_________

Communicatieverantwoordelijke

Peter Doomen is communicatieverantwoordelijke van de Vlaamse Wijngilde.

Contactgegevens
Adres: Zagerijstraat 23 – 2500 Lier
E-mail: peter@vlaamsewijngilde.be
GSM: 0486 50 36 07
Persoonlijke website: http://www.bubbelgek.com
peter

_________

Webmaster

Sara De Meyer is webmaster van de Vlaamse Wijngilde.

Contactgegevens
E-mail: sara@vlaamsewijngilde.be