Archief van
Categorie: Antwerpen

Commanderij Amici – Turnhout

Commanderij Amici – Turnhout

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Peter Smolders Voorzitter peter.britta@telenet.be Thomas Claeys Secretaris dokterclaeys@gmail.com Frans Liekens Wijnmeester fransliekens51@gmail.com Frank Van Hees Penningmeester frank.van.hees@telenet.be Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 13 september 2017 Toscane 2010 (1/3) 15 november 2017 “Frans Favourites” part 1 (Ca Viola & Girolamo Russo) 20 december 2017 Het terroir van Barbaresco 28 februari 2018 Friuli (1/2) 17 maart 2018 Amici Ken Wijn-wedstrijd 25 april 2018 Cabernet Franc in Italië met nadruk op Paleo 23-27 mei 2018 Wijnreis Amici naar…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij 3Provin – Ramsel

Commanderij 3Provin – Ramsel

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Myrjam Verbruggen Voorzitter myrjam@buroverbruggen.be Cyriel Verdonck Ondervoorzitter Hilke Leemans Secretaris info@3provin.be Wim Theys Wijnmeester Willy Bruyndonckx Penningmeester Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 10 september 2017 Baden Wurttemberg Grosses Gewachs 01 oktober 2017 Top Château van Canon-Fronsac 19 november 2017 Crus van de Noordelijke Rhône 14 januari 2018 Lanson van Blacklabel tot Clos Lanson 11 maart 2018 Savennières 22 april 2018 Toscane IGT 06 juni 2018 H (erkenning) De agenda kan steeds wijzigen. Bezoek hun website:…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij De Epicuristen – Schelle

Commanderij De Epicuristen – Schelle

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Peter D’Hondt Voorzitter dr.dhondt@gmail.com Koen Offeciers Ondervoorzitter koen.offeciers@skynet.be Paul Schippers Secretaris pea.schippers@gmail.com Michel Terlinck Wijnmeester terlinck.michel@telenet.be Patrick Wouters Penningmeester patrick@comac.be Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 22 september 2017 Vakantiewijnen 20 oktober 2017 Veneto Beaujolais 08 december 2017 Beaujolais 27 januari 2018 Receptie & Banket 02 maart 2018 Fiësta Vino 27 april 2018 Belgische wijnbouw (wijnreis) 10-12 mei 2018 Wijnreis Sambre & Meuse 22 juni 2018 Orange Wines De agenda kan steeds wijzigen. Bezoek hun website:…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Den Bloeyenden Wijngaerdt – Lier

Commanderij Den Bloeyenden Wijngaerdt – Lier

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Rita Claes Voorzitter rita@commanderij.com Karl Hendrickx Ondervoorzitter & Verantwoordelijke ledenzorg karl@commanderij.com Christoph Secretaris christoph@commanderij.com Peter Doomen Wijnmeester peter@commanderij.com Jessy Verschueren PR-verantwoordelijke & Assistent-wijnmeester jessy@commanderij.com Jan Vanelven Penningmeester jan@commanderij.com Sigrid Van Campenhout Bestuurslid sigrid@commanderij.com Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 26 oktober 2017 Onbekende druiven uit Italië 24 oktober 2017 De medaillekermis 05 december 2017 Houtgerijpte wijnen met maaltijd 09 december 2017 Masterclass Champagne 16 januari 2018 “Op reis” naar de Douro 06 maart 2018 Wedstrijd de…

Lees Meer Lees Meer

Commanderij Antwerpen – Antwerpen

Commanderij Antwerpen – Antwerpen

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Frans Heirbaut Voorzitter Lydia Ruythooren Ondervoorzitter Jeannine De Groot Secretaris Marc Plancke Wijnmeester Jan Lammens Assistent-wijnmeester Marc Lambrechts Penningmeester Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 20 oktober 2017 Pinot Noir wereldwijd 10 november 2017 Libanon 08 december 2017 Zuid-West Frankrijk 02 februari 2018 Blind proeven 11 maart 2018 Banket 23 maart 2018 Onbekend Languedoc 20 maart 2018 De gepaste wijn bij kaas De agenda kan steeds wijzigen. Bezoek hun website: www.commanderijantwerpen.be

Commanderij Mechelen – Mechelen

Commanderij Mechelen – Mechelen

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Harry Vos Voorzitter & Wijnmeester voorzitter@commanderijmechelen.be Geert Volkaerts Ondervoorzitter & Public Relation ondervoorzitter@commanderijmechelen.be Veerle Schaltin Secretaris secretaris@commanderijmechelen.be Nelly Van Mieghem Penningmeester penningmeester@commanderijmechelen.be Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 29 september 2017 Zuid-Afrika, warm klimaat, koel klimaat 14 oktober 2017 Blindproeven – voorbereiding Nationale proeven 19 oktober 2017 Vinoforum 25 november 2017 Lagrein, rood uit Alto Adige 15 december 2017 Clos des Frères (gastspreker Erwin Devriendt) 20 januari 2018 Pinot Noir uit de wereld 23 februari 2018…

Lees Meer Lees Meer

Regio Schelle – Commanderij De Epicuristen

Regio Schelle – Commanderij De Epicuristen

Bestuur: Voorzitter : Peter D’Hondt e-mail : dr.dhondt@gmail.com Ondervoorzitter : Koen Offeciers e-mail : koen.offeciers@skynet.be Secretaris: Paul Schippers e-mail: pea.schippers@gmail.com Penningmeester : Patrick Wouters e-mail : patrick@comac.be Wijnmeester : Michel Terlinck e-mail : terlinck.michel@telenet.be Website : http://www.epicuristen.net

Regio Kasterlee – Commanderij Kempen

Regio Kasterlee – Commanderij Kempen

– Felix Aertgeerts: Voorzitter – Jef Wouters : ondervoorzitter – Kim Bastiaens: Secretaris (secretariaat@commanderijkempen.be) – Tony Berckx: Penningmeester – Lode Verhulst : Wijnmeester – Fons Verbist : Wijnmeester Website: www.wijnfocus.be