/* Antwerpen – Vlaamse Wijngilde

Archief van
Categorie: Antwerpen

Commanderij De Epicuristen – Schelle

Commanderij De Epicuristen – Schelle

Bestuur

Naam en voornaam Functie E-mailadres

Peter D’Hondt

Voorzitter

dr.dhondt@gmail.com

Koen Offeciers

Ondervoorzitter

koen.offeciers@skynet.be

Paul Schippers

Secretaris

pea.schippers@gmail.com

Michel Terlinck

Wijnmeester

terlinck.michel@telenet.be

Patrick Wouters

Penningmeester

patrick@comac.be

Agenda 2017-2018

Datum Onderwerp

22 september 2017

Vakantiewijnen

20 oktober 2017

Veneto Beaujolais

08 december 2017

Beaujolais

27 januari 2018

Receptie & Banket

02 maart 2018

Fiësta Vino

27 april 2018

Belgische wijnbouw (wijnreis)

10-12 mei 2018

Wijnreis Sambre & Meuse

22 juni 2018

Orange Wines

De agenda kan steeds wijzigen. Bezoek hun website: www.epicuristen.be

Commanderij Den Bloeyenden Wijngaerdt – Lier

Commanderij Den Bloeyenden Wijngaerdt – Lier

Bestuur

Naam en voornaam Functie E-mailadres

Rita Claes

Voorzitter

rita@commanderij.com

Karl Hendrickx

Ondervoorzitter & Verantwoordelijke ledenzorg

karl@commanderij.com

Christoph

Secretaris

christoph@commanderij.com

Peter Doomen

Wijnmeester

peter@commanderij.com

Jessy Verschueren

PR-verantwoordelijke & Assistent-wijnmeester

jessy@commanderij.com

Jan Vanelven

Penningmeester

jan@commanderij.com

Sigrid Van Campenhout

Bestuurslid

sigrid@commanderij.com

Agenda 2017-2018

Datum Onderwerp

26 oktober 2017

Onbekende druiven uit Italië

24 oktober 2017

De medaillekermis

05 december 2017

Houtgerijpte wijnen met maaltijd

09 december 2017

Masterclass Champagne

16 januari 2018

“Op reis” naar de Douro

06 maart 2018

Wedstrijd de beste fles “minstens 15 jaar oud”

24 april 2018

Bouteille Bizarre

De agenda kan steeds wijzigen. Bezoek hun website: commanderij.com

Commanderij Antwerpen – Antwerpen

Commanderij Antwerpen – Antwerpen

Bestuur

Naam en voornaam Functie E-mailadres

Frans Heirbaut

Voorzitter

Lydia Ruythooren

Ondervoorzitter

Jeannine De Groot

Secretaris

Marc Plancke

Wijnmeester

Jan Lammens

Assistent-wijnmeester

Marc Lambrechts

Penningmeester

Agenda 2017-2018

Datum Onderwerp

20 oktober 2017

Pinot Noir wereldwijd

10 november 2017

Libanon

08 december 2017

Zuid-West Frankrijk

02 februari 2018

Blind proeven

11 maart 2018

Banket

23 maart 2018

Onbekend Languedoc

20 maart 2018

De gepaste wijn bij kaas

De agenda kan steeds wijzigen. Bezoek hun website: www.commanderijantwerpen.be

Commanderij Mechelen – Mechelen

Commanderij Mechelen – Mechelen

Bestuur

Naam en voornaam Functie E-mailadres

Harry Vos

Voorzitter & Wijnmeester

voorzitter@commanderijmechelen.be

Geert Volkaerts

Ondervoorzitter & Public Relation

ondervoorzitter@commanderijmechelen.be

Veerle Schaltin

Secretaris

secretaris@commanderijmechelen.be

Nelly Van Mieghem

Penningmeester

penningmeester@commanderijmechelen.be

Agenda 2017-2018

Datum Onderwerp

29 september 2017

Zuid-Afrika, warm klimaat, koel klimaat

14 oktober 2017

Blindproeven – voorbereiding Nationale proeven

19 oktober 2017

Vinoforum

25 november 2017

Lagrein, rood uit Alto Adige

15 december 2017

Clos des Frères (gastspreker Erwin Devriendt)

20 januari 2018

Pinot Noir uit de wereld

23 februari 2018

Biodynamische wijn van conventionele druiven

10 maart 2018

Wijnen uit de Savoie

22 april 2018

Kapittelbanket

11-13 mei 2018

Wijnronde of eigen wijnreis

08 juni 2018

BYOW: Bring Your Own Wine

Facebookpagina: www.facebook.com/commanderijmechelen
Interesse in deze commanderij? Algemeen e-mailadres: info@commanderijmechelen.be

Regio Ramsel – Commanderij 3Provin

Regio Ramsel – Commanderij 3Provin

voorzitter, MYRJAM VERBRUGGEN  myrjam@buroverbruggen.be

wijnmeester, WIM THEYS   theyswim@skynet.be

ondervoorzitter, CYRIEL VERDONCK   cyriel.verdonck@gmail.com

secretaris, HILKE LEEMANS  hle.edi@gmail.com

penningmeester WILLY BRUYNDONCKX  willy.bruyndonckx@gmail.com

– de plaats en uur van samenkomst

ZONDAGVOORMIDDAG     9u15 einde 12u30  in de PAROCHIEZAAL  -STATIONSSTRAAT 39 TE 2230  RAMSEL

Website: www.3provin.be

*/