Commanderij Zuid-West-Vlaanderen – Kortrijk

Commanderij Zuid-West-Vlaanderen – Kortrijk

Bestuur

Naam en voornaam Functie E-mailadres

Huysentruyt Geert

voorzitter

ghuys@telenet.be

Daenekindt Jos

erevoorzitter

vera.vanhoutte@hotmail.com

De Crits-Vion Jean

ondervoorzitter

vion@vionwines.com

Vandenbroucke Inez

secretaris

inez.vandenbroucke@telenet.be

Dhutoo Chris

wijnmeester – intern

chris.duthoo@gmail.com

Leplae Jos

wijnmeester – extern

jos.leplae@ledek.be

Vandecandelaere Jan

penningmeester

jan.vandecandelaere@telenet.be

Van Der Straeten Luc

verslaggever

van.der.straeten@skynet.be

Castelli Clément

adjunct-verslaggever – webmaster

castelli@telenet.be

Adam Trees

public relation – onthaal

treesadam@hotmail.com

Agenda 2017-2018

Datum Onderwerp

23 september 2017

Originele fles

21 oktober 2017

Premium Cava

19 november 2017

Meester- en Grootmeesterproeven Nationaal

02 december 2017

Griekenland: Diamantis

02 februari 2018

Margaux

03 maart 2018

Oostenrijk, Burgenland: Weingut Juris

24 maart 2018

Côtes du Rhône: Tour des Villages

21 april 2018

Kapittelbanket

De agenda kan steeds wijzigen. De info is overgenomen van de website en als je interesse hebt in deze commanderij, bezoek de website: www.commanderijzuidwestvlaanderen.be

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *