Archief van
Tag: Commanderijen;Brugge

Commanderij Het Brugsche Vrye – Brugge

Commanderij Het Brugsche Vrye – Brugge

Bestuur Naam en voornaam Functie E-mailadres Michel Van Zandijcke Voorzitter michel.van.zandycke@telenet.be Francky Segaert Ondervoorzitter & Redacteur francky.segaert@telenet.be Eric Reynaert Ondervoorzitter & Keldermeester reynaert.eric@telenet.be Ann Deschacht Secretaris ann.deschacht@advalvas.be Thierry Bowin Penningmeester thierry.bowin@telenet.be Eddy Sarlet Wijnmeester eddy.sarlet@telenet.be Koen Dauw Webmaster koen.dauw@telenet.be Agenda 2017-2018 Datum Onderwerp 15 september 2017 Nieuw-Zeeland i.s.m. Ad Bibendum 20 oktober 2017 Languedoc i.s.m. Franz Verplancke 17 november 2017 Domein Le Cecce, Piëmonte 15 december 2017 Wijn en gerecht 4 februari 2018 Feest van de Vlaamse Wijngilde 23 februari…

Lees Meer Lees Meer